O nas

samochód

SC Auto

Po latach zbierając doświadczenie w Polsce i za granicą, połączyliśmy siły i doświadczenia z zakresu lakiernictwa samochodowego, renowacji pojazdów zabytkowych oraz rzeczoznawstwa samochodowego. Dzięki temu stworzyliśmy wyjątkowy warsztat, w którym w jednym miejscu zadbamy o Twój samochód pod każdym względem.

W naszej ofercie znajdziesz usługi lakierni samochodowej w zakresie napraw pojazdów i likwidacji szkód komunikacyjnych oraz renowacji pojazdów zabytkowych i kolekcjonerskich. W przypadku indywidualnych projektów oferujemy malowanie aerografem zarówno samochodów, motocykli jak i innych pojazdów i nie tylko! Nasi specjaliści pomogą Ci przywrócić blask lakieru Twojego pojazdu dzięki zabiegom detailingowym, a następnie zabezpieczą pojazd przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Jako główny przedstawiciel firmy Stealth Coat, oferujemy zabezpieczenie pojazdu natryskową Folią PPS. Po korekcie lakieru pojazd zabezpieczyć możemy również powłoką ceramiczną.

Jako jedni z nielicznych, oferujemy również sprzedaż lakierów wodnych w Szczecinie. Lakier dobieramy na miejscu przy użyciu spektrometru co daje największą gwarancję prawidłowego doboru koloru i odcienia lakieru.

W naszym zespole znajduje się również doświadczony rzeczoznawca samochodowy dzięki czemu kompleksowo pomożemy w likwidacji szkód komunikacyjnych, określeniu wartości samochodu jak i w wartości szkody na podstawie niezależnego kosztorysu. Wykonując renowację samochodu zabytkowego oferujemy również pomoc w rejestracji jako zabytkowy, przygotowując kompletną dokumentację dla konserwatora zabytków.

rzut